Jump to content
News Ticker
 • News ticker sample
 • News ticker sample

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. [Paraugs] Uz Mod

  Prasības: Jābūt vizmaz 16 Gadi. Jābūt Pieredzei šajā statusā. Jābūt Sasveicināšanās Topikam. Jābūt nospēlētām vizmaz Pāris Dienām serverī. Pieteikums: Vārds: Niks: Discords: Sasveicināšanās topiks: Motivācijas Vēstule:
 3. Foruma Noteikumi

  1.0 Aizliegts Reklamēt citus Projektus. 1.2 Aizliēgts izmantot Lamu vārdus. 1.3 Nedrīkst aizskart citu Ģimenes, vai izrādīt savu Rasismu pret citiem. 1.4 Nedrīkst Taisit Divus Topikus Pēc kārtas 1 Sadaļā. 1.5 Nedrīkst Taisit 2 Postus 1 Pieteikuma vai kautkur citur. 1.6 Nedrīkst Prasīt statusus. 1.7 Nedrīkst Spamot čatā.
 4. Atvēršana

  Sveiks/a Tātad vēlos Paziņot par to ka Evox.lv Ir Atpakaļ, un Līdz ar to Mums šobrīd ir Minecraft serveris, Kura ip IR MC.EVOX.LV Runājot par Minecraft Serveri. Minecraft serveris Ir Veidots Pēc veco Factions serveru Tipiem, kur nav nekādu Lieku komandu, kā arī nav iespējas vairs izrakt spawnerus. Es, Jeb Evox.Lv Komūna esmu centies Atjaunot veco Tipa Factions serveri, Kurā protams būs ar daudzas jaunas lietas, kas tajos laikos nebija. Piemēram kā Scaffold, kuri Noderēs Bāzes celšanai. Nebūs Iespējams Iegūt Nekādīgi Iron Golem Spawnerus, Viliger Vai kādu citu Spawnera Tipu, kura nevar iegūt parastajā mapē. Serverī Spawnerus varēs nopirkt veikalā, Un Tas spawneris nebūs tāds tas spawneris Būs default Mob, jeb pig jo Vipiem Būs iespējas Mainīt Spawneru Tipus Uz Skeleton,Zombie,Blaze,Witch,Spider,cow,Pig,Sheep,Chicken, Un vel uz citiem. Bet Vipiem nebūs visiem tas pieejams, jo Uz Blaze,Witch Spawneriem varēs tikai un vienīgi N7 Status Nomainīt. Jo šim statusam būs Pilnas pieejas Uzlikt vairākus Tipus, Visiem Pārjiem Statusiem tiks atļauts izmantot Skeleton,Zombie spawnerus. Un Protams arī Spider. Servera Pasaule Būs Orgināla, bet Tiks Iznematas 2 Pasaules, Nether un End Pasaule jo nav īsti nepieciešamības. Pasaules Lielums būs 3000X3000 Bloki. Servera Atvēršana Paredzēta 1 Maijā Pulkstens 19:00 Ar cienu Evox.Lv Īpašnieks.
 1. Parādīt vēl aktivitātes
×